Chopin Boutique B&B

Opinie, recenzje i polecenia

Stali goście
Przez lata nawiązaliśmy wiele przyjaźni. Widzimy ludzi, którzy pozostają z nami, za każdym razem, gdy odwiedzają Warszawę. Zaspokajamy ich szczególne potrzeby, często pomagając osiągnąć cel, który ich tu sprowadza. Niektórzy z powracających albo mają ulubiony pokój, albo chcą być zaskakiwani niepowtarzalnym wystrojem poszczególnych pokoi.

Polecani przez znajomych
Nie prowadzimy dużych kampanii reklamowych. Większość gości, którzy nas odwiedzają, robi to, ponieważ ich przyjaciołom podobało się to, co u nas zobaczyli i chcieli, aby oni doświadczyli tego samego.

Rekomendacje przewodników
Nasz mały hotel nie tylko jest wymieniony w przewodnikach turystycznych. Niektórzy pisarze, którzy nas odwiedzili, zakochali się w tym miejscu i wiele o nas pisali. Tak jak nasz dobry przyjaciel – znany amerykański pisarz – Rick Steves. Byliśmy prezentowani w kilku liczących się czasopismach, w artykułach opisujących podróże i doświadczenia kulturalne związane z wizytą w Warszawie.

Poznawanie innych gości
Szanujemy Twoją prywatność, ale jeśli jesteś tym typem podróżnika, który lubi poznawać innych w drodze, Chopin B&B jest miejscem dla Ciebie. Jeśli podczas śniadania zdecydujesz się usiąść przy wspólnym stole lub w ogrodzie na dziedzińcu, zachęcamy odwiedzających do wzajemnego poznania się. To także nasi goście sprawiają, że to miejsce jest wyjątkowe. Chcemy usłyszeć twoje historie!