OFERTA MASAŻU

 

Jakub Pilczuk- magister fizjoterapii, masażysta. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w warszawskich przychodniach rehabilitacyjnych oraz w trakcie prywatnej praktyki.
Specjalizuje się w klasycznym masażu leczniczym, ale chętnie sięga także do miękkich technik masażu relaksacyjnego. W pracy ceni sobie jakość i przyjazną atmosferę. Prywatnie jest miłośnikiem jazdy na rowerze oraz pieszych wędrówek górskich.

Masaż klasyczny- to najpopularniejszy rodzaj masażu, którego tradycje sięgają starożytności. Doskonale sprawdza się przy likwidowaniu dolegliwości bólowych oraz nadmiernego napięcia mięśniowego. Działa odżywczo na skórę, poprawia przemianę materii, przyspiesza regenerację oraz zwiększa elastyczność i sprężystość mięsni. Może być wykonywany jako masaż całego ciała bądź częściowy.

– całego ciała 90min/180zł
– pleców 40min/80zł
– twarzy 15min/40zł
– stóp 20min/50zł

Masaż relaksacyjny- niweluje stres oraz związane z nim dolegliwości: przemęczenie, zaburzenia koncentracji, bóle głowy, pleców. Pomaga przywrócić równowagę organizmu i poprawia jakość snu. Wykonuje się go jako masaż całego ciała, bądź jako zabieg częściowy (plecy).

– całego ciała 90min/180zł
– pleców 40min/80zł

Drenaż limfatyczny- usprawnia krążenie limfy przez co likwiduje obrzęki i opuchlizny. Jest bardzo skuteczny w walce z cellulitem. Polecany przy uczuciu zmęczonych i ciężkich nóg, szczególnie po długiej podróży.

– kończyn dolnych 40min/80zł