Restauracja Filoksenia

 

www.filoksenia.pl

Filoksenia wymyka się obiegowej koncepcji gościnności. To sposób na celebrowanie obecności gościa i spełnianie jego oczekiwań. Przy tym reagowanie na jego sugestie, Ciągłe uczenie się , bycie otwartym na nowe idee…

Kilka już realizujemy, a będzie ich z pewnością więcej. Już dziś możemy pochwalić się ideą: wspólnego stołu, własnej palonej w obecności gości kawy, zdrowych soków z Milicza i mięs stamtąd.

Kawę zwykliśmy nieco słodzić miodem z własnej pasieki na dachu kamienicy. Nasze specjały należą do niszowych. Nie opowiada o nich żadna reklama. Mamy więc złą wiadomość dla łowców marek. Niczego u nas nie złowią. Nie uświadczą nawet brunatnego słodkiego płynu o najbardziej w świecie rozpoznawalnym logo.

Czy obraliśmy właściwą drogę? Aby ocenić, a może i docenić trzeba nas jak najprędzej odwiedzić. Zapraszamy na Smolną pod numer 14 do kamienicy z 1910 roku, która nie ukrywa swych 108 lat.

 

 

 
21/01/18

Chopin Boutique B&B na Facebooku

www.facebook.com/bbwarsaw Wszystkie aktualności publikujemy na naszym facebooku Chopin Boutique B&B. Polub nas!

 
01/01/18

Restauracja Filoksenia

www.filoksenia.pl Filoksenia wymyka się obiegowej koncepcji gościnności. To sposób na celebrowanie obecności gościa i spełnianie jego oczekiwań. Przy tym reagowanie na jego sugestie, Ciągłe uczenie się , bycie […]